top of page

Arsenal, Maharishi ile ortak çıkardığı koleksiyonun tanıtımını yaptı!

Şık bir yaşam tarzını stadyumdan sokağa estetikle birleştiren Adidas ve Arsenal, koleksiyon için şehirde yükselen İngiliz sokak giyim markası Maharishi ile iş birliği yaptı.. Bu koleksiyon Londra sporunun en iyilerini dünyaya getiriyor.


Arsenal saha dışı işbirliklerine yabancı değil; daha önce 424 ve son zamanlarda Stella McCartney gibi isimlerle koleksiyonlar yayınlamıştı. Bugün bir kez daha kapılarını moda dünyasına açıyorlar ve Londra markası Maharishi ile iş birliğine gidiyorlar. 1994 yılında kurulan Maharishi, güçlü bir Londra çizgisine sahiptir ve bu nedenle Arsenal ile organik bir bağ kurarak bu yeni koleksiyonu başkentten dünyaya taşıyor. Sahadan sokağa ve ötesine kadar bu koleksiyon Arsenal oyuncuları tarafından önümüzdeki haftalarda sahalarda olacak.


İşbirliği, Adidas'ın geleneksel spor giyim koleksiyonlarına moda odaklı bir yaklaşım getiriyor; maç öncesi formalar, antrenman şortları, eşofmanlar, kapüşonlu üstler ve tişörtler gibi ürünler Arsenal oyuncuları tarafından saha içinde ve saha dışında uygun zamanlarda giyilecek.


.

164 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page