top of page

Inter'in Moncler ile oluşturduğu yeni koleksiyon, geçmiştekiler gibi göz doldurdu.Geçtiğimiz hafta sonu San Siro'da Roma'ya karşı oynanan maç öncesinde, Nerazzurri ilk kez New Yorklu sanatçı Daniel Arsham tarafından tasarlanmış sınırlı sayıda Inter x Moncler ceketi giydi.


Üçüncü sezonuna giren Inter x Moncler resmi giyim iş birliği, New Yorklu sanatçı Daniel Arsham'ın hafif kaz tüyü ceketlerin son derece sınırlı bir serisi aracılığıyla yaratıcı bir unsur getirerek yeni bir zemin açıyor.Daniel Arsham'ın Inter ile mevcut bağlantıları var. Çünkü sanatçı 15 yılı aşkın bir süredir Milano'yu düzenli olarak ziyaret ediyor ve bu süre zarfında Moncler ile yakın bir ilişki geliştirdi. Şehirde geçirdiği zaman sadece bu ilişkiyi geliştirmekle kalmadı, aynı zamanda kendisini bağlı bir Inter taraftarı haline getirdi. Bu işbirliğine organik bir bağ kazandırarak kulüp ve markanın bir araya geldiği bir şeyi giyilebilir hale getirdi. Nerazzurri için, bu yaratıcı işbirliği yolculuklarının temel bir kilometre taşını temsil ediyor, Arsham Studio ile çalışan ilk futbol takımı olmaları nedeniyle.


Ürünler; yetişkinler ve çocuklar için daha geniş bir Inter x Moncler koleksiyonu, Moncler ve Inter logolarını taşıyan başka bir ceketi, bir boğazlı kazak, bir atkı ve bir bere şapka da içeriyor.180 görüntüleme1 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

1 comentario


aibalin
aibalin
30 oct 2023

Gelir mi bu ürünler?

Me gusta
bottom of page