top of page

Louis Vuitton 2023 Ballon d'Or ÇantasıLouis Vuitton spor dünyasına yabancı değil ve şimdi ilk kez, futbolda yılın en iyi erkek ve kadın bireysel performansları gösterenler, Ballon d'Or ödülünü kazananları özel bir LV sandığında ödüllerini aldılar..


Bu hafta sonu Ragbi Dünya Kupası finaline ilgisi olanlar, saygın Webb Ellis Kupası'nı barındıran özel Tasarım Kupa Sandığı'nı ve bunun Louis Vuitton tarafından yapıldığını görmüş olabilir. Bu, Maison'un dünyanın en prestijli spor kupalari için tasarladığı birçok kupa sandığından sadece biri. Maison daha önce Davis Kupası, Roland Garros'un Suzanne Lenglen Kupası ve Musketeers Kupası, Formula 1'de Monaco Grand Prix, Larry O'Brien NBA ve elbette FIFA Dünya Kupası gibi büyük organizasyonlar için de benzer tasarımlar yapmıştı. Şimdi, bu repertuvara Ballon d'Or'u da eklediğini söyleyebiliriz.
Louis Vuitton'un dünyanın en büyük spor etkinliklerinden biriyle olan ortaklığının bir parçası olarak, 2010, 2014, 2018 ve 2022 FIFA Dünya Kupaları için özel tasarlanmış kupa sandıkları bulunuyor.


Her bir kupa sandığı, Paris'in hemen dışındaki Asnières'te Louis Vuitton'un usta zanaatkarları tarafından el yapımı olarak üretiliyor. İki kupa sandığı, Louis Vuitton, France Football ve Amaury Media arasındaki ortaklık sayesinde hayat bulmuş olup, bunlara iki ön panel üzerinden erişiliyor ve bir araya gelerek altın bir V oluşturuyor. Bu V, "Zafer" ve "Vuitton" anlamlarını taşıyor. Yumuşak mikrofiberle kaplanmış tek bir çekmece kişisel eşyaların saklanmasına izin verirken, işlemeli Ballon d'Or logosu bir markalama öğesi sunuyor.


Dış kısım daha sonra LV'nin imza lozini ile kaplanmış; bu, deriye benzer bir dokunuşa sahip pahalı bir malzemedir. Süslemeler Louis Vuitton'un karakteristik monogram baskısıyla işlenmiş ve tüm köşeler, kilitler ve kelepçeler, Fransız moda evinin sandıklarında 160 yıldan fazla süredir kullandığı aynı pirinçle tamamlanmıştır.352 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Blokecore

bottom of page