top of page

SSS

Sık Sorulan Sorular

NASIL SİPARİŞ VEREBİLİRİM?

Siparişiniz tamamlandıktan sonra verilen sipariş numarasını not alınız. Alışverişinizin ödemesini bizlere EFT/Havale ya da kredi kartı yoluyla gönderirken açıklama kısmına bu numarayı yazmanız gerekiyor.

KREDİ KARTI İLE ÖDEME YAPABİLİR MİYİM?

Shopier güvencesiyle bütün kredi kartlarınızla Forma Evi'nden alışveriş yapabilirsiniz.

Bunun için site yöneticisiyle iletişime geçiniz.

zz.png

KARGO ÜCRETİ VAR MI?

Kargo ücreti bize aittir. Ürünler direkt olarak size kargolandığı için yaklaşık 8-20 tl arasında olan gümrük vergisini ürünü teslim alırken siz ödüyorsunuz. Hemen kargo ürünlerimizde her hangi bir kargo ya da vergi ödemesi yoktur.

TESLİM SÜRESİ NEDİR?

Hemen kargo ürünlerimizde teslimat süresi 2-3 iş günü. Diğer ürünlerimizin teslimat süresi ortalama 15-20 iş günüdür.

KULLANIM TALİMATI VAR MI?

Lütfen bizden temin ettiğiniz tüm formaları elde, soğuk sabunlu suda yıkayınız. Eğer bu şekilde yıkarsanız hiç bir zarar gelmez. Eğer çamaşır makinesinde yıkarsanız, forma üzerinde ki sıcak baskı dokusu bozulabilir.

TARAFTAR-FUTBOLCU FORMASI ARASINDAKİ FARK NELERDİR?

Futbolcu formaları profesyonel kalıplara göre hazırlanması sebebiyle slim fit yapıya sahip olup sipariş verirken buna dikkat etmeniz önemle rica olunur. Maç formaları delikli - mikro fiber kumaşa sahiptir. Kulüp tasarımları bazında değişkenlik göstermekle birlikte genelde maç forması logoları embroid tarzda oluyor.

Genel olarak iki ürünün pek çok benzer görünümü vardır. Fakat detaylı kısımlarında bir çok fark vardır. Logolarda kullanılan teknoloji aynı değildir. Futbolcu formalarındaki logolar basılmadan önce sıcak baskı teknolojisi ile formalar üzerine basılmaktadır. Bir çok dizaynda da olduğu gibi formanın hafifliği ve vücut üzerinde dar bir kesime sahip olması. Taraftar formasında ise formaların daha ucuz olması ile beraber, daha düşük teknoloji kullanılarak direk dikiş ve baskı yöntemi ile üretilmektedir.

 

Bedenleri aynı değildir, futbolcu forması dar kesimdir. Futbolcu forması termal bir kumaşa sahiptir, nefes alan kumaşa sahiptir. Yapıları aynı değildir, taraftar formaları tek tiptir oyuncu formalarının yapıları her zaman ürüne göre değişiklik gösterir. Forma arkasına baskı yapıldığı zaman maç formasında rahatsızlık hissedilmez çünkü ona göre tasarlanmıştır fakat taraftar forması biraz daha bol kesim olduğu için o sıcak baskıyı bozabilir.

bottom of page